Company Of Heroes Fun Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» MERHABA ARKADAŞLAR COH ONLINE SERVER BAKIMDAMI
Redd ball express Brit Taktikleri  EmptyPerş. Mayıs 16 2013, 15:38 tarafından furkan852

» amerikan paraşütçüleri
Redd ball express Brit Taktikleri  EmptyC.tesi Nis. 20 2013, 19:07 tarafından commandercody

» Yıldırım harekatı
Redd ball express Brit Taktikleri  EmptyC.tesi Nis. 20 2013, 19:05 tarafından commandercody

» Selamlar
Redd ball express Brit Taktikleri  EmptyC.tesi Nis. 20 2013, 19:02 tarafından commandercody

Redd ball express Brit Taktikleri  EmptyPtsi Ara. 31 2012, 20:44 tarafından winneras

» 1 AYDIR ÇÖZÜM BULAMADIM
Redd ball express Brit Taktikleri  EmptyPtsi Ara. 31 2012, 18:29 tarafından winneras

» Stratejik Savunma- Saldırı
Redd ball express Brit Taktikleri  EmptyCuma Ara. 21 2012, 01:44 tarafından trwe

» Wehrmacht hakkındaki hersey birimler, Taktikler, stratejiler
Redd ball express Brit Taktikleri  EmptyCuma Ara. 21 2012, 01:27 tarafından trwe

» oppising fronts yardım içeri lütfen
Redd ball express Brit Taktikleri  EmptyÇarş. Kas. 21 2012, 11:40 tarafından canbo1907

Anket

Sitemizin üst logosu hangisi olsun

Redd ball express Brit Taktikleri  Vote_lcap50%Redd ball express Brit Taktikleri  Vote_rcap 50% [ 6 ]
Redd ball express Brit Taktikleri  Vote_lcap17%Redd ball express Brit Taktikleri  Vote_rcap 17% [ 2 ]
Redd ball express Brit Taktikleri  Vote_lcap33%Redd ball express Brit Taktikleri  Vote_rcap 33% [ 4 ]

Toplam Oylar : 12

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Redd ball express Brit Taktikleri

2 posters

Redd ball express Brit Taktikleri  Empty Redd ball express Brit Taktikleri

Mesaj tarafından necobey51 Perş. Ara. 02 2010, 16:38

Redd ball express Brit Taktikleri  69833457

Tekrar merhaba arkadaşlar.Bir arkadaşımın isteği üzerine bu konuyu açtım diğerlerinizede faydası olur işallah.Şöyle başlayalım Brit olduğunuzda mavi boyalı yerden tam ortasındakinde başlamanızı öneririm.Bunun sebebi rush atmak daha kolay olur ve bazı önemli yerlere sahip olursunuz.
Tabi siz annihilate veya capture point oynuyarsanız farketmes tek farkı capture nin bölgeleri iyi savunmak onuda anlatırız işallah brit ile. Başlar başlamaz orta capture point(bilerek koydum tarif edebileyim diye captureleri)in hemen yanında yol hafif bi ''S'' çizmeye başlıyor oraya bir Savunma kurun ilk başta slit trench olmak üzere yavaş yavaş ele geçirin baktınız düşman çok sıkıştırıyor ki sıkıştıracaktır oyundan anlıyorsa sıkıştırır çünkü orası bu harita için çok önemli.1-2 tane daha unit yollayın.Ve bren carrier basın Bastıınız askerlerden birinede bren light machine gunner verin (burayı her mapda yapın) yapar yapmaz düşmanın panzer elite olana değilde werhmact var ise onu bunkerların arkasına geçirip adamı oyalayın.Panzer elite göndermeyin dedim çünkü uçak savar gibi olağan üstü bir silahları oluyor başlar başlamaz yada inşa ediyorlar ona bazukasız 50 adam yollasanızda sağ çıkamadan ölürler.Werh olan adama gittiğinizde 2-3 bren yolladığınızda adam biraz sıkışır tabiki patlatcak patlamassa normal değil zaten çünkü brenler dayanamaz baktı brenler patlıcak adamları çıkarın içinden 1-2 dk daha kazanın zaten siz yapmasanız bile müttefikleriniz biraz ilerlemiştir ama adamlar orda çarpışsın zaten ellerinde taramalı var sizde onları bi kenara ayırıp diğer bölgeleri ele geçirip slit trenchin yanına bi aa bide vickers machine gunner inşa etmenizi öneririm.Lieuftenantı yaptıktan sonra hızlı bi şekilde 2. tırı basın (kusura bakmayın ismini hatırlamıyorum) ordan stuart light tank yapın 5-6 tane eğer yapabilriseniz onları breni gönderdiğiniz aynı base e gönderin sonra 2.tırdan captain yapıp 3.tırı inşa edin ve ordan (custom army yapmıyorsanız) 4-5 tane cromwell yapın .Cromwell lar hiç iyi atış gücüne sahip değiller diğer tanklara karşı ama şunu bilinki çok harika zırhları var.Şimdi size ayrı bi taktikten bahsedeceğim.Diyelim bu maptasınız ve oyun 25 dakika kadar sürdü.Adam tiger üretti.Yapmanız gereken şu sherman firefly yapın ki özelliği diğer tankların menzilinden uzun menzile sahip olması yani sizin firefly düşman tanka ateş ederken adam ateş edilen yeri karanlık olarak görecek tank görükmeyecek size doğru gelirse tankı geri doğru götürün öle devam edin bulsa bile canı yarıya iner zaten diyelim 3 kişide werh ve 3 üde tiger basmış.5 cromwell ve 2 sherman gibi kötü tank gibi görünen ama pek bilinmeyen tanklarla o 3 tigerı alt edebilirsiniz.Şöyle 5 cromwelli tigerların önüne getirin.Zaten hiç şansı yok ama iyi dayanırlar Bu arada tigerlar onlara yönelmişler siz firefly ile düşmanın karanlık gördüğü yerlerden tigerların arka tarafından ateş etmeye başlayın.Zaten çok olmasada cromwell lar biraz can götürür.Cromwell 1 i patladımı 1 daha baısn göndermeye çalışın.bu şekilde alt edebilirsiniz ben deniyordum oluyordu oyunun sonunu zaten getireblirisiniz o firefly larla şimdiden teşekkürler...

necobey51
Level 1
Level 1

İtibar : 0

Redd ball express Brit Taktikleri  Empty Geri: Redd ball express Brit Taktikleri

Mesaj tarafından Furypower Perş. Ara. 02 2010, 18:45

Hmm... Sağol. Necobey, sende Coh Online Beta var mı? Varsa bende indireyim oynayalım. Bende pek birşey bilmiyorum öğreniriz hem Smile
Furypower
Furypower
Level 2
Level 2

Redd ball express Brit Taktikleri  Empty Geri: Redd ball express Brit Taktikleri

Mesaj tarafından necobey51 Cuma Ara. 03 2010, 18:33

ya bende şu anda bilgisayar yok tatillerde indirebiliyorum bi istisna yaparım belki Very Happy hem sende normal orjinal varsa o daha güzel diğerinde para ile fln özellik alıyosun

necobey51
Level 1
Level 1

Mesaj tarafından Furypower Cuma Ara. 03 2010, 18:45

Ama o çalışıyor muki? Ben serverleri kaldırdılar diye biliyorum. Oynanabiliyorsa alırım tabiki Smile
Furypower
Furypower
Level 2
Level 2

Mesaj tarafından necobey51 Cuma Ara. 03 2010, 19:00

valla ben kurban bayramının son 3 günü şakır şakır oynadım :S

necobey51
Level 1
Level 1

Mesaj tarafından Furypower Cuma Ara. 03 2010, 19:07

Ya yeniden düşündüm de nereden alabilirim Very Happy.
Furypower
Furypower
Level 2
Level 2

Mesaj tarafından necobey51 Cuma Ara. 03 2010, 19:09

ya öncelikle şunu söylüyeyim bende emin değilim ve bence % 90 diğer oyunlardaki online oyunları kaldırırlar bence bi süre bekle

necobey51
Level 1
Level 1

Mesaj tarafından Furypower Cuma Ara. 03 2010, 19:11

Bi sorup soruştırıyım ozaman.
Furypower
Furypower
Level 2
Level 2

Mesaj tarafından Furypower C.tesi Şub. 12 2011, 20:51

Bugün uyguladım. Baya işe yaradı ehuehue Very Happy
Furypower
Furypower
Level 2
Level 2

- Similar topics