Company Of Heroes Fun Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» MERHABA ARKADAŞLAR COH ONLINE SERVER BAKIMDAMI
Amerika Taktikleri EmptyPerş. Mayıs 16 2013, 15:38 tarafından furkan852

» amerikan paraşütçüleri
Amerika Taktikleri EmptyC.tesi Nis. 20 2013, 19:07 tarafından commandercody

» Yıldırım harekatı
Amerika Taktikleri EmptyC.tesi Nis. 20 2013, 19:05 tarafından commandercody

» Selamlar
Amerika Taktikleri EmptyC.tesi Nis. 20 2013, 19:02 tarafından commandercody

Amerika Taktikleri EmptyPtsi Ara. 31 2012, 20:44 tarafından winneras

» 1 AYDIR ÇÖZÜM BULAMADIM
Amerika Taktikleri EmptyPtsi Ara. 31 2012, 18:29 tarafından winneras

» Stratejik Savunma- Saldırı
Amerika Taktikleri EmptyCuma Ara. 21 2012, 01:44 tarafından trwe

» Wehrmacht hakkındaki hersey birimler, Taktikler, stratejiler
Amerika Taktikleri EmptyCuma Ara. 21 2012, 01:27 tarafından trwe

» oppising fronts yardım içeri lütfen
Amerika Taktikleri EmptyÇarş. Kas. 21 2012, 11:40 tarafından canbo1907

Anket

Sitemizin üst logosu hangisi olsun

Amerika Taktikleri Vote_lcap50%Amerika Taktikleri Vote_rcap 50% [ 6 ]
Amerika Taktikleri Vote_lcap17%Amerika Taktikleri Vote_rcap 17% [ 2 ]
Amerika Taktikleri Vote_lcap33%Amerika Taktikleri Vote_rcap 33% [ 4 ]

Toplam Oylar : 12

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Amerika Taktikleri

2 posters

Amerika Taktikleri Empty Amerika Taktikleri

Mesaj tarafından necobey51 Perş. Kas. 25 2010, 21:15

Arkadaşlar öncelikle merhaba aranıza yeni katıldım.Adminlerden rica ediyorum herhangi bir eziklik görürseler lütfen konuyu silsinler.

Öncelikle şöyle başlayalım hepimizin bildiği şeyler ama aramızda yeni arkadaşlar olabilir.
Amerika oynuyarsak karşıdaki özellikle werhmact ise mutlaka engineer lara fire(ateşli silah) verin.Onunla zaten biraz idare edersiniz.Sonrasında ise öncelikle barracks kurun sonra taramalı verin ellerine(barracks dan yapılan) sonra arzu edersiniz stick ve el bombası ki tavsiye ediyorum.sonrasında direk tank depot inşa edin eğer custom army yapıyorsanız hellcat çok basmayın ama 2-3 tane basın sonra yapabildiğiniz kadar m4 sherman yapın ve aa yapın.İnfantry seçtiyseniz biraz ranger basın onlara thompson verin ve artilery kurun düşman hq yü bombalayın.Airborne seçtiyseniz airborne aa indirmeye dikkat edin.Ve supply yard level 2 ye kadar yükseltin.Zaten bunları yaptıysanız muhtemelen haritanın büyük kısmı sizde olacaktır.Askeri bakımdan üstün olacaksınızdır.Pointlere observation post inşa edin.Eğer haritanın çoğu sizdeyse bu büyük bir avantaj demektir.Eğer 1v1 oynuyorsanız şunu yapmaya özen gösterin.Enemy Hq yu 4 bölgeden kuşatın yani kuşatın derken oraya bi anti tank bide machine gunner bide kum torbası yapıp 1 rifleman 1 ranger yerleştirin öle kuşatın yani hem adamın base den çıkması zorlaşır buda size bi avantaj sağlar.Zaten yeteri kadar tank yaptıysanız tanklarla işi halledebilirsiniz eğer aa gun varsa mutlaka gitmeyin çünkü şansınız olmaz (5 den fazlaysa gitmemenizi tavsiye ediyorum)Öle bi durum ile karşı karşıya kalırsanız tanklarla bunkerları yok edin rangerları gönderin onlarla aa ları yok edin sonra tankları gönderin.Şimdilik bu kadar teşekkürler...

necobey51
Level 1
Level 1

İtibar : 0

Amerika Taktikleri Empty Geri: Amerika Taktikleri

Mesaj tarafından Furypower Perş. Kas. 25 2010, 21:39

Hmm... Ben Amerikanlara merak saldım son günlerde... Pek bişi bilmem bu oyun hakkında ama genede yazayım.
Ben hemen tank depot yapmıyorum. Önce barracks. Barrack tan jip. Armor Company olmayı severim genelde. Jiplerle bölgeleri alıyorum. Zaten ilk bi enginnere alev silahı veririm. Sonra 2. bina. 2-3 sniper baya işimi görüyor. 1-2 binayada mg koyuyorum. Onlar piyadeleri bitiriyor zaten. Sonra motor pooldan duruma göre AT. Eğer Wehr veya PE çok zırhlı araçla geliyorsa ona göre AT yapıyorum. Sonra M18 zırhlı araba. Zaten zırhlı arabalarla bölge alabildiğim için çok rahat ediyorum. Zaten bunları yaptıntan sonrada yavaş yavaş düşman savunması çöküyor. Adamın kaynağı da kalmıyor. Dal HQ ya. Arkada 3-4 sherman basıyorum, zaten dümdüz düşman HQ Smile.
Furypower
Furypower
Level 2
Level 2

Amerika Taktikleri Empty Geri: Amerika Taktikleri

Mesaj tarafından necobey51 Perş. Kas. 25 2010, 21:43

Furypower demiş ki:Hmm... Ben Amerikanlara merak saldım son günlerde... Pek bişi bilmem bu oyun hakkında ama genede yazayım.
Ben hemen tank depot yapmıyorum. Önce barracks. Barrack tan jip. Armor Company olmayı severim genelde. Jiplerle bölgeleri alıyorum. Zaten ilk bi enginnere alev silahı veririm. Sonra 2. bina. 2-3 sniper baya işimi görüyor. 1-2 binayada mg koyuyorum. Onlar piyadeleri bitiriyor zaten. Sonra motor pooldan duruma göre AT. Eğer Wehr veya PE çok zırhlı araçla geliyorsa ona göre AT yapıyorum. Sonra M18 zırhlı araba. Zaten zırhlı arabalarla bölge alabildiğim için çok rahat ediyorum. Zaten bunları yaptıntan sonrada yavaş yavaş düşman savunması çöküyor. Adamın kaynağı da kalmıyor. Dal HQ ya. Arkada 3-4 sherman basıyorum, zaten dümdüz düşman HQ Smile.

Senin dediğin Armor için ama yinede eline sağlık Smile

necobey51
Level 1
Level 1

- Similar topics