Company Of Heroes Fun Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» MERHABA ARKADAŞLAR COH ONLINE SERVER BAKIMDAMI
The scheldt Brit Taktikleri EmptyPerş. Mayıs 16 2013, 15:38 tarafından furkan852

» amerikan paraşütçüleri
The scheldt Brit Taktikleri EmptyC.tesi Nis. 20 2013, 19:07 tarafından commandercody

» Yıldırım harekatı
The scheldt Brit Taktikleri EmptyC.tesi Nis. 20 2013, 19:05 tarafından commandercody

» Selamlar
The scheldt Brit Taktikleri EmptyC.tesi Nis. 20 2013, 19:02 tarafından commandercody

The scheldt Brit Taktikleri EmptyPtsi Ara. 31 2012, 20:44 tarafından winneras

» 1 AYDIR ÇÖZÜM BULAMADIM
The scheldt Brit Taktikleri EmptyPtsi Ara. 31 2012, 18:29 tarafından winneras

» Stratejik Savunma- Saldırı
The scheldt Brit Taktikleri EmptyCuma Ara. 21 2012, 01:44 tarafından trwe

» Wehrmacht hakkındaki hersey birimler, Taktikler, stratejiler
The scheldt Brit Taktikleri EmptyCuma Ara. 21 2012, 01:27 tarafından trwe

» oppising fronts yardım içeri lütfen
The scheldt Brit Taktikleri EmptyÇarş. Kas. 21 2012, 11:40 tarafından canbo1907

Anket

Sitemizin üst logosu hangisi olsun

The scheldt Brit Taktikleri Vote_lcap50%The scheldt Brit Taktikleri Vote_rcap 50% [ 6 ]
The scheldt Brit Taktikleri Vote_lcap17%The scheldt Brit Taktikleri Vote_rcap 17% [ 2 ]
The scheldt Brit Taktikleri Vote_lcap33%The scheldt Brit Taktikleri Vote_rcap 33% [ 4 ]

Toplam Oylar : 12

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

The scheldt Brit Taktikleri

3 posters

The scheldt Brit Taktikleri Empty The scheldt Brit Taktikleri

Mesaj tarafından necobey51 Cuma Kas. 26 2010, 16:37

The scheldt Brit Taktikleri 50656636

Öncelikle merhaba arkadaşlar.Haritanın hepsini koymadım bizi ilgilendiren kısmını koydum.Yoğun istek olursa diğer bölgeleride anlatabilirim.

Öncelikle allies 1-2-3 bölgesinde başlıyorsa 1 i 4-5-6 da başlıyorsa 6 yı seçip british olmalısınız.
British olduktan sonra zaten bölge bağlanması gerekmeyen slit trench yapabilirsiniz.Hemen hızlı bir şekilde 1 de başladığınızı var sayarak 6 nın biraz doğusundaki yola slit trench koyup beklemeye başlayın tabi bu arada yeni asker ve lieuftenant üretin zaten diğerleri 2-3 bölgeleri ele geçirmeye başlıcaktır.Ama siz slit trench kurduğunuz yerin hemen yanındaki minition pointi ve orayı sizin HQ ya bağlayan noktaları hızlı bi şekilde ele geçirmeniz lazım.İlk başta doğan askeriniz hariç yani bir askeriniz çıktığında hemen slit trenchin yanındaki minitionu ele geçirin bu arada bren carrier basın.O çıkana kadar 1-2 nokta ele geçirirsiniz.O bren carrierin İçini askerleri yerleştirin ve Hızlı bi şekilde noktaları ele geçirin.Yani slit trenchin olduğu yeri HQ ya bağlayın.Bren biter bitmez 2 tane daha basın ve bekleyin.Slit i HQ ya bağladıktan sonra Hemen yanına HMG inşa edin

Not:Bunlar kolayca 2.5 dakikada yapılabilecek şeyler zaten Slit sizi idare eder Eğer oyunu anlıyorsanız 1 dakikadan az bi sürede bile yapabilirsiniz.

Hmg inşa ettikten sonra artık oyun sizin demektir.Hemen brenin içine koyduğunuz askerlere bren light machine gunner verin zaten 2 tane daha basmıştık 3 oldu onları hemen hızlı bir şekilde enemy bunkerların arkasına geçirin.Zaten yok olursa üzülmeyin(Ki hızlı davrandıysanız adam bişe yapamamıştır)yok olsa bile vakit kazanırsınız zaten siz o zamana eğer takım arkadaşlarınız da anlıyorsa hartianın 3/2 sini ele geçirmişsinizdir.Bu zamana kadar oyalarken Stuart tank yapın dememe gerek olduğunu düşünmüyorum.Stuart yaptıkdan sonra (3-4 tane yapın) onuda Enemy HQ ya gönderin.
Sonra bir captan ve ardından Tank basılan bina ve mutlaka sherman firefly.Sherman firefly ın özelliği tank crew özelliği yapılırsa oyunda en uzun menzil gören tank.Yani diyelim 3 panter var sizdede 2 sherman firefly var.Tecrübenize dayanarak ateş etme menziline tam girdireceksiniz ve ateşe başlıyacaksınız.Peki düşman ne görecek.Haritada belli olmucaksınızı bile.Adam oraya bakmıyorsa fark edemez.Çünkü Pantherler oyunda 2. uzun menzile sahip olmasına rağmen Firefly ın ateş menziline girdimi firefly ateş ederken ateş ettiği yeri karanlık olarak görür ve kestiremez.Eğer adam üstünüze yürürse tankı geri geri götürün öylece zaten fark etse bile canını çoktan yarıya çekersiniz.Bu taktikleri uygulayarak ben başarılı oluyorum.Ama takım arkadaşınızın iyi olmasıda önemli saygılar...

necobey51
Level 1
Level 1

İtibar : 0

The scheldt Brit Taktikleri Empty Geri: The scheldt Brit Taktikleri

Mesaj tarafından Furypower Cuma Kas. 26 2010, 18:47

Abi, ben şu Sherman Fireflyı yapamıyorum. ToV var tank kamyonundan cromwell command tank çıkmıyo? Bazen açılaıyo ama nasıl basacağım?
Furypower
Furypower
Level 2
Level 2

Mesaj tarafından necobey51 Cuma Kas. 26 2010, 20:22

Furypower demiş ki:Abi, ben şu Sherman Fireflyı yapamıyorum. ToV var tank kamyonundan cromwell command tank çıkmıyo? Bazen açılaıyo ama nasıl basacağım?

Sevgili kardeşim eğer hala olmuyorsa önce cromwell basmayı dene hala çıkmıyorsa custom army den o cromwell ve crommwel command yerine m18 ve hellcat ı işaretle o o zaman firefly ı seçmek için m18 yapman gerekecek bide öyle dene eğer hala olmuyorsa ya oyunda yada indirdiğin patch larda sorun vardır

necobey51
Level 1
Level 1

Mesaj tarafından Furypower Paz Kas. 28 2010, 21:05

Bak m18 olabilir. Deniyim bi sağol Smile.
Bi de Neco Abi, Red Ball Express te nasıl bir taktik uygulanabilir? Bi özetliyebilir misin?
Furypower
Furypower
Level 2
Level 2

Mesaj tarafından necobey51 Perş. Ara. 02 2010, 16:40

Furypower demiş ki:Bak m18 olabilir. Deniyim bi sağol Smile.
Bi de Neco Abi, Red Ball Express te nasıl bir taktik uygulanabilir? Bi özetliyebilir misin?

https://cooh.yetkin-forum.com/british-stratejileri-f7/redd-ball-express-brit-taktikleri-t175.htm#1295

al kardeşim yaptım Smile

necobey51
Level 1
Level 1

Mesaj tarafından kadape Salı Ara. 07 2010, 23:02

3 yerde amerikandım oyun başladı ortaya gidiyoz adamların bölgesine orda barikat yapıcam geçmesinler diye küçük köprüyü önene demir yapcam.birsen bi geldiler bir sürü spam elite ten 1 puanda çıkan askerlerden bir sürü 2li mühendis adamlar hemen tek bir birime yüklenmişler bizi sindirdiler ortayı aldılar dibimize gelip sindirdiler sonra snipelarla geldileröle kalakaldık sonra zaten petrol zengini Very Happy ver stug ları bir süsü tank aldılar bir kere yaşadım öle bişi adamlar 3 heralde tanıkdık isimlerde benzer spam ya.direkt amelelerle dalıyolar bir sürü:S hilemi nasıl bişi anlamadım .online hile yok sanırım ama öyle bi yenilgi yaşamadım ya he bu arada 60 galibiyet 40 yenilgi var Very Happy genellikle amerikan da iyi oynuyom Very Happy
kadape
kadape
Level 1
Level 1

Mesaj tarafından necobey51 Çarş. Ara. 08 2010, 17:02

Kardeş zaten amerika kenar hat da başlamamlı bence brit başlamalı eğlencesineyse sallada ciddiyse kenarda başlama usa iken.O benim de başıma gelior bu mapda airborne almanı tavsiye ederim sebebi şu çünkü bir yere 4-5 yoldan gidilebiliyor sen bi yerden çarpışırken adam arkadan gelme ihtimali yüksek tak bi airborne tamamdır Smile

necobey51
Level 1
Level 1

Mesaj tarafından Furypower Cuma Şub. 11 2011, 21:22

Kadape ben indiriyorum betayı. Sen de varsa oynayalım. Pek bilmem ama biyerden başlamak lazım Smile.
Furypower
Furypower
Level 2
Level 2

- Similar topics