Company Of Heroes Fun Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» MERHABA ARKADAŞLAR COH ONLINE SERVER BAKIMDAMI
Company of Heroes'da KİLİTLİ OLAN OYUNLARI AÇMA REHBERİ (ONLINE) EmptyPerş. Mayıs 16 2013, 15:38 tarafından furkan852

» amerikan paraşütçüleri
Company of Heroes'da KİLİTLİ OLAN OYUNLARI AÇMA REHBERİ (ONLINE) EmptyC.tesi Nis. 20 2013, 19:07 tarafından commandercody

» Yıldırım harekatı
Company of Heroes'da KİLİTLİ OLAN OYUNLARI AÇMA REHBERİ (ONLINE) EmptyC.tesi Nis. 20 2013, 19:05 tarafından commandercody

» Selamlar
Company of Heroes'da KİLİTLİ OLAN OYUNLARI AÇMA REHBERİ (ONLINE) EmptyC.tesi Nis. 20 2013, 19:02 tarafından commandercody

Company of Heroes'da KİLİTLİ OLAN OYUNLARI AÇMA REHBERİ (ONLINE) EmptyPtsi Ara. 31 2012, 20:44 tarafından winneras

» 1 AYDIR ÇÖZÜM BULAMADIM
Company of Heroes'da KİLİTLİ OLAN OYUNLARI AÇMA REHBERİ (ONLINE) EmptyPtsi Ara. 31 2012, 18:29 tarafından winneras

» Stratejik Savunma- Saldırı
Company of Heroes'da KİLİTLİ OLAN OYUNLARI AÇMA REHBERİ (ONLINE) EmptyCuma Ara. 21 2012, 01:44 tarafından trwe

» Wehrmacht hakkındaki hersey birimler, Taktikler, stratejiler
Company of Heroes'da KİLİTLİ OLAN OYUNLARI AÇMA REHBERİ (ONLINE) EmptyCuma Ara. 21 2012, 01:27 tarafından trwe

» oppising fronts yardım içeri lütfen
Company of Heroes'da KİLİTLİ OLAN OYUNLARI AÇMA REHBERİ (ONLINE) EmptyÇarş. Kas. 21 2012, 11:40 tarafından canbo1907

Anket

Sitemizin üst logosu hangisi olsun

Company of Heroes'da KİLİTLİ OLAN OYUNLARI AÇMA REHBERİ (ONLINE) Vote_lcap50%Company of Heroes'da KİLİTLİ OLAN OYUNLARI AÇMA REHBERİ (ONLINE) Vote_rcap 50% [ 6 ]
Company of Heroes'da KİLİTLİ OLAN OYUNLARI AÇMA REHBERİ (ONLINE) Vote_lcap17%Company of Heroes'da KİLİTLİ OLAN OYUNLARI AÇMA REHBERİ (ONLINE) Vote_rcap 17% [ 2 ]
Company of Heroes'da KİLİTLİ OLAN OYUNLARI AÇMA REHBERİ (ONLINE) Vote_lcap33%Company of Heroes'da KİLİTLİ OLAN OYUNLARI AÇMA REHBERİ (ONLINE) Vote_rcap 33% [ 4 ]

Toplam Oylar : 12

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Company of Heroes'da KİLİTLİ OLAN OYUNLARI AÇMA REHBERİ (ONLINE)

+4
400darbeTR
Osmanli
xXx24
KOMUTANATAMAN
8 posters

Konu Company of Heroes'da KİLİTLİ OLAN OYUNLARI AÇMA REHBERİ (ONLINE)

Mesaj tarafından KOMUTANATAMAN Salı Eyl. 15 2009, 15:38

Merhabalar. Bu rehberi siz coh severlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. Amacım, elinizde COH serisine ait 3 oyun birden yoksa (en az bir tanesinden account sahibi olmak şartıyla), bunları para ödemeden online ortamda oynayabilmeniz için bir fırsat sunmak. Öncelikle şunu blirtmeliyim ki, bu bilgiye başka biryerden ulaşmanız mümkün değil. Anlatacağım sistem ilk etapta biraz karmaşık gelebilir, ancak alışmanız uzun sürmeyeceltir. Bu sistemin temelinde relic'in farketmediği (belki de fark etmek istemediği) bir açık var. Yapmanız gerekenler şunlar:

1) Elinizde olmayan COH serisine ait oyunların deamon tools image'lerini (mds dosyalarını) www.gamecopyworld.com adresinden bulup indirmek (3 oyun içinde indirirseniz iyi olur, ne olur ne olmaz).

2) Bu mds dosyalarını deamon tools ile mount edin. Bu oyunun kopya dvdlerini oluşturmak için gerekli adım.

3) Oyuna online girin, kullanmak istediğiniz profili seçin. Ardından 30 saniye civarı bekleyin (online arkadaşlarınız ve istatiklerinizi sistemin tanıması için).

4) Sonra modeminizi kapatıp açın (wireless'tan bağlananlar, wireless'ı kessinler. Ne zaman açmaları gerektiğini söyleyeceğim).

5) Şimdi ana menüde kilitli gözüken campaign'lerden birine tıklayıp internetten de ulaşabileceğiniz COH serisinine ait olan oyunların keylerinden birini girin (Standart keyler uyar).

6) Aramak istemeyenler için keyleri burada veriyorum:
COH: 3438-fdf3-fd15-7fa6-94b7
COHOF: 4825-03cf-668e-1765-fd43
COHTV: 3333-4444-1111-2222-ce13

7) Bu keylerden birini girdiniz, şimdi bilgisayar biraz bekleticek. Işık sarı olucak, ışık sarı olduysa doğru yoldasınız demektir. Daha sonra bir hata mesajı gelicek, ürün hesabınıza eklenemedi şeklinde. OK deyip sonraki adıma geçin.(Wireless kullananlar şimdi wireless'ı açabilirler)

Cool Şimdi ışığın kırmızı olması gerekiyor. Ancak istatikleriniz online iken sahip olduğunuz istatistikler. Bundan sonra yapmanız gerek yukarıda yazdığım keyleri kilitli olan yerlere girmek. Bir keyi girdikten sonra kısa bir beklemenin ardından oyunun dvd'sini istiycek bilgisayar. İşte burada, daha önce mount ettiğiniz mds dosyaları bu görevi üstlenecek. Tüm COH serisini açtıktan sonra yapmanız gereken 7 dakika civarı beklemek. 7 dakika sonra oyun kendiliğinden online oluyor (kırmızı ışık, yeşile dönüyor).

9) Bu adımlarda yapmamanız gereken en önemli şey IŞIK KIRMIZI İKEN SAKIN LOGIN OLMAYIN. Eğer yaparsanız en başa dönmüş olursunuz.

10) Oyun online olduktan sonra eğlenceli vakitler sizleri bekliyor olucak, tadını çıkarın Cool

ÖNEMLİ AÇIKLAMA: Oyun online olduktan sonra kullanıcı değiştirmek isterseniz en başa dönme riskini almış olursunuz. O yüzden ilk etapta online girerken değiştirmek istemeyeceğiniz kullanıcıyı seçmenizde yarar var. Ayrıca COH serisinde, elinizde olmayan oyunları online oynamak için bu sistemi HER OYUNA GİRİŞTE YENİDEN YAPMAK ZORUNDASINIZ. Yani demek istediğim bu oyunlar account'unuza eklenmiyor.
KOMUTANATAMAN
KOMUTANATAMAN
Level 1
Level 1

İtibar : 5

Konu Geri: Company of Heroes'da KİLİTLİ OLAN OYUNLARI AÇMA REHBERİ (ONLINE)

Mesaj tarafından xXx24 Salı Eyl. 15 2009, 15:52

Usta konu icin tesekkürler. BU bilgiye gercekten her yerde ulasilmiyo, ben sahsen aradim bi ara internetde bulamadim, sonra satin aldim ama ^^

BUrdaki üyelerin galiba hepsi de oyuna legal sahip, ama ilerde kesin birilerine lazim olur.

xXx24
Level 3
Level 3

İtibar : 31

Mesaj tarafından Osmanli Salı Eyl. 15 2009, 16:00

Aciklama icin tskler. Gayet heyecanli okudum iyi bulmussun ve aciklamissin.
Ama Sahsen COH ve OP oldugu icin ugrasmam bununla. Very Happy
Osmanli
Osmanli
Takım Üyesi
Takım Üyesi

İtibar : 36

http://www.medina2000.de

Mesaj tarafından 400darbeTR Salı Eyl. 15 2009, 16:52

zamanında tov almıstık artık bızden gectı ama bılgı ıcın tesekkurler.gayet guzel...
400darbeTR
400darbeTR
Level 4
Level 4

İtibar : 38

Mesaj tarafından BlaCkSdKfz Salı Eyl. 15 2009, 21:57

atamandan sert bi giriş olmuş Wink
BlaCkSdKfz
BlaCkSdKfz
berk
berk

İtibar : 28

Mesaj tarafından NavySealTR Perş. Eyl. 17 2009, 19:01

Ben denedim ama olmadı bir kaç eksik birşey yaptım sanırım ama genede heycanla okudum Smile
NavySealTR
NavySealTR
Level 2
Level 2

İtibar : 13

Mesaj tarafından karaduman95 C.tesi Eyl. 19 2009, 20:24

bendede COH ve COH:Of orjinal oldugundan bunun gibi seyleri dusunmuyorum COH:TOV u da almak isterdim ama fiyatının 20-30 tl dusmesini beklicem Very Happy
karaduman95
karaduman95
Level 4
Level 4

İtibar : 10

Mesaj tarafından KOMUTANATAMAN Paz Eyl. 20 2009, 01:34

Yorumlarınız için teşekkürler. 1. ve 2. oyunlara sahipseniz söylediğiniz gibi çok gerekli bir sistem değil. 3. oyun benim için, tam anlamıyla bir hayal kırıklığı oldu. Yeni birkaç araç yada yeni birkaç mod kesinlikle yeni bir oyundan bekleneni veremez. Aşırı derecede kısa olan görevlere ne demeli!!! Relic işi ağırdan alıyor ve 70 tl fiyat biçiyor 3. oyuna. Almamakta haklı insanlar. Ayrıca yeni modlarda beni etkileyen birtek stonewall oldu diyebilirim. Ama bu modunda daha farklı olmasını isterdim. Şöyle ki, saldıran taraf herzaman AI değil, insan zekası da olabilmeliydi bence!!
KOMUTANATAMAN
KOMUTANATAMAN
Level 1
Level 1

İtibar : 5

Mesaj tarafından OTTOMANEMPEROR Paz Eyl. 20 2009, 02:03

KOMUTANATAMAN demiş ki:Merhabalar. Bu rehberi siz coh severlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. Amacım, elinizde COH serisine ait 3 oyun birden yoksa (en az bir tanesinden account sahibi olmak şartıyla), bunları para ödemeden online ortamda oynayabilmeniz için bir fırsat sunmak. Öncelikle şunu blirtmeliyim ki, bu bilgiye başka biryerden ulaşmanız mümkün değil. Anlatacağım sistem ilk etapta biraz karmaşık gelebilir, ancak alışmanız uzun sürmeyeceltir. Bu sistemin temelinde relic'in farketmediği (belki de fark etmek istemediği) bir açık var. Yapmanız gerekenler şunlar:

1) Elinizde olmayan COH serisine ait oyunların deamon tools image'lerini (mds dosyalarını) www.gamecopyworld.com adresinden bulup indirmek (3 oyun içinde indirirseniz iyi olur, ne olur ne olmaz).

2) Bu mds dosyalarını deamon tools ile mount edin. Bu oyunun kopya dvdlerini oluşturmak için gerekli adım.

3) Oyuna online girin, kullanmak istediğiniz profili seçin. Ardından 30 saniye civarı bekleyin (online arkadaşlarınız ve istatiklerinizi sistemin tanıması için).

4) Sonra modeminizi kapatıp açın (wireless'tan bağlananlar, wireless'ı kessinler. Ne zaman açmaları gerektiğini söyleyeceğim).

5) Şimdi ana menüde kilitli gözüken campaign'lerden birine tıklayıp internetten de ulaşabileceğiniz COH serisinine ait olan oyunların keylerinden birini girin (Standart keyler uyar).

6) Aramak istemeyenler için keyleri burada veriyorum:
COH: 3438-fdf3-fd15-7fa6-94b7
COHOF: 4825-03cf-668e-1765-fd43
COHTV: 3333-4444-1111-2222-ce13

7) Bu keylerden birini girdiniz, şimdi bilgisayar biraz bekleticek. Işık sarı olucak, ışık sarı olduysa doğru yoldasınız demektir. Daha sonra bir hata mesajı gelicek, ürün hesabınıza eklenemedi şeklinde. OK deyip sonraki adıma geçin.(Wireless kullananlar şimdi wireless'ı açabilirler)

Cool Şimdi ışığın kırmızı olması gerekiyor. Ancak istatikleriniz online iken sahip olduğunuz istatistikler. Bundan sonra yapmanız gerek yukarıda yazdığım keyleri kilitli olan yerlere girmek. Bir keyi girdikten sonra kısa bir beklemenin ardından oyunun dvd'sini istiycek bilgisayar. İşte burada, daha önce mount ettiğiniz mds dosyaları bu görevi üstlenecek. Tüm COH serisini açtıktan sonra yapmanız gereken 7 dakika civarı beklemek. 7 dakika sonra oyun kendiliğinden online oluyor (kırmızı ışık, yeşile dönüyor).

9) Bu adımlarda yapmamanız gereken en önemli şey IŞIK KIRMIZI İKEN SAKIN LOGIN OLMAYIN. Eğer yaparsanız en başa dönmüş olursunuz.

10) Oyun online olduktan sonra eğlenceli vakitler sizleri bekliyor olucak, tadını çıkarın Cool

ÖNEMLİ AÇIKLAMA: Oyun online olduktan sonra kullanıcı değiştirmek isterseniz en başa dönme riskini almış olursunuz. O yüzden ilk etapta online girerken değiştirmek istemeyeceğiniz kullanıcıyı seçmenizde yarar var. Ayrıca COH serisinde, elinizde olmayan oyunları online oynamak için bu sistemi HER OYUNA GİRİŞTE YENİDEN YAPMAK ZORUNDASINIZ. Yani demek istediğim bu oyunlar account'unuza eklenmiyor.

Bu yüzden biz de TOVu almamaya inat ettik, relic zengin olsun diye sacma sapan add on almaya gerek yok.
OTTOMANEMPEROR
OTTOMANEMPEROR
Takım Üyesi
Takım Üyesi

İtibar : 52

https://www.youtube.com/user/TheTrueEmbassy

Mesaj tarafından karaduman95 Paz Eyl. 20 2009, 08:18

evet tov dan zaten fazla bisi beklemedim 2 yıl ardından 3 cıkıyo ? cok eksik olacagını tahmin etmistim
karaduman95
karaduman95
Level 4
Level 4

İtibar : 10

- Similar topics