Company Of Heroes Fun Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» MERHABA ARKADAŞLAR COH ONLINE SERVER BAKIMDAMI
TURKISH TEAM BEATS Charles Darwin AND 12azor EmptyPerş. Mayıs 16 2013, 15:38 tarafından furkan852

» amerikan paraşütçüleri
TURKISH TEAM BEATS Charles Darwin AND 12azor EmptyC.tesi Nis. 20 2013, 19:07 tarafından commandercody

» Yıldırım harekatı
TURKISH TEAM BEATS Charles Darwin AND 12azor EmptyC.tesi Nis. 20 2013, 19:05 tarafından commandercody

» Selamlar
TURKISH TEAM BEATS Charles Darwin AND 12azor EmptyC.tesi Nis. 20 2013, 19:02 tarafından commandercody

TURKISH TEAM BEATS Charles Darwin AND 12azor EmptyPtsi Ara. 31 2012, 20:44 tarafından winneras

» 1 AYDIR ÇÖZÜM BULAMADIM
TURKISH TEAM BEATS Charles Darwin AND 12azor EmptyPtsi Ara. 31 2012, 18:29 tarafından winneras

» Stratejik Savunma- Saldırı
TURKISH TEAM BEATS Charles Darwin AND 12azor EmptyCuma Ara. 21 2012, 01:44 tarafından trwe

» Wehrmacht hakkındaki hersey birimler, Taktikler, stratejiler
TURKISH TEAM BEATS Charles Darwin AND 12azor EmptyCuma Ara. 21 2012, 01:27 tarafından trwe

» oppising fronts yardım içeri lütfen
TURKISH TEAM BEATS Charles Darwin AND 12azor EmptyÇarş. Kas. 21 2012, 11:40 tarafından canbo1907

Anket

Sitemizin üst logosu hangisi olsun

TURKISH TEAM BEATS Charles Darwin AND 12azor Vote_lcap50%TURKISH TEAM BEATS Charles Darwin AND 12azor Vote_rcap 50% [ 6 ]
TURKISH TEAM BEATS Charles Darwin AND 12azor Vote_lcap17%TURKISH TEAM BEATS Charles Darwin AND 12azor Vote_rcap 17% [ 2 ]
TURKISH TEAM BEATS Charles Darwin AND 12azor Vote_lcap33%TURKISH TEAM BEATS Charles Darwin AND 12azor Vote_rcap 33% [ 4 ]

Toplam Oylar : 12

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

TURKISH TEAM BEATS Charles Darwin AND 12azor

+2
OTTOMANEMPEROR
400darbeTR
6 posters

TURKISH TEAM BEATS Charles Darwin AND 12azor Empty TURKISH TEAM BEATS Charles Darwin AND 12azor

Mesaj tarafından 400darbeTR C.tesi Eyl. 12 2009, 11:08

TURKISH TEAM BEATS Charles Darwin AND 12azor Wolfheze
Wolfheze (4)
TURKISH TEAM BEATS Charles Darwin AND 12azor 45428 12azor TURKISH TEAM BEATS Charles Darwin AND 12azor 59169 400darbeTR
TURKISH TEAM BEATS Charles Darwin AND 12azor 45428 CharlesDarwin TURKISH TEAM BEATS Charles Darwin AND 12azor 628537 maketciTR
REPLAYI İNDİR
400darbeTR
400darbeTR
Level 4
Level 4

İtibar : 38

TURKISH TEAM BEATS Charles Darwin AND 12azor Empty Geri: TURKISH TEAM BEATS Charles Darwin AND 12azor

Mesaj tarafından OTTOMANEMPEROR C.tesi Eyl. 12 2009, 13:53

Güzel mac olmus, ayni taktikle bende Osmanliyla birlikte oynuyordum.. Bir macda 20-30 ac kaybettigim oluyordu Smile ... Benim anlamadigim adamlarin rangerleri nerde kaldi, uzun bi süre ne air nede inf ranger gördüm haritada.
OTTOMANEMPEROR
OTTOMANEMPEROR
Takım Üyesi
Takım Üyesi

İtibar : 52

https://www.youtube.com/user/TheTrueEmbassy

TURKISH TEAM BEATS Charles Darwin AND 12azor Empty Geri: TURKISH TEAM BEATS Charles Darwin AND 12azor

Mesaj tarafından MucahitTR C.tesi Eyl. 12 2009, 14:19

Slm.
Maçı izledim harkaydınız Ananızdan emdiğiniz süt helal olsun size:)
Abi bana alınmayın ama size bir abiniz olara şunu diyeyim yaparsınız yapmazsınız sizin bileceğiniz şey sadece bir öneri. Rakiplerinizi sadece oyununuzla değil efendiliğiniz kibarlığınız ve zerafetinizle de yenin. Oyunda adamlar iyi şans dilediler cevap vermediniz birde adamlar kaçtane AT niz var diye sorduğunda da replayı izlede gör dediniz ya bana göre hoş olmadı. Keşke deseydiniz oyunu izleyenlerin hem oynadığınız oyunla hemde samimiyetinizle büyük ölçüde hayranlığını kazanırdınız.Tabi genede siz bilirsiniz.
Abi tekra helal olsun diyeyim bu herifleri perişan etmek herkeze nasip olmaz.Kutlarım:)
Allah nazarlardan saklasın:)
Not: İzlendi wub landıSmile
MucahitTR
MucahitTR
Takım Üyesi
Takım Üyesi

İtibar : 14

Mesaj tarafından OTTOMANEMPEROR C.tesi Eyl. 12 2009, 14:34

Evet, bu sitenin üyeleri olarak kesinlikle Mücahit abinin dedigini uygulamamiz gerekir.

Katiliyorum Mücahit abi wublandin Very Happy
OTTOMANEMPEROR
OTTOMANEMPEROR
Takım Üyesi
Takım Üyesi

İtibar : 52

https://www.youtube.com/user/TheTrueEmbassy

Mesaj tarafından MucahitTR C.tesi Eyl. 12 2009, 14:44

Slm.
Teşekürler abi bende bütün arkadaşlarımı wub luyorum:)
Başta sen olmak üzere:)
MucahitTR
MucahitTR
Takım Üyesi
Takım Üyesi

Mesaj tarafından Admin C.tesi Eyl. 12 2009, 16:11

MucahitTR demiş ki:Slm.
Abi bana alınmayın ama size bir abiniz olara şunu diyeyim yaparsınız yapmazsınız sizin bileceğiniz şey sadece bir öneri. Rakiplerinizi sadece oyununuzla değil efendiliğiniz kibarlığınız ve zerafetinizle de yenin. Oyunda adamlar iyi şans dilediler cevap vermediniz birde adamlar kaçtane AT niz var diye sorduğunda da replayı izlede gör dediniz ya bana göre hoş olmadı. Keşke deseydiniz oyunu izleyenlerin hem oynadığınız oyunla hemde samimiyetinizle büyük ölçüde hayranlığını kazanırdınız.Tabi genede siz bilirsiniz.
Abi tekra helal olsun diyeyim bu herifleri perişan etmek herkeze nasip olmaz.Kutlarım:)

cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers
Admin
Admin
Admin
Admin

İtibar : 47

https://cooh.yetkin-forum.com

Mesaj tarafından 400darbeTR C.tesi Eyl. 12 2009, 17:42

MucahitTR demiş ki:Slm.

abı bu konuda haklısın ama izninle sunu demek ıstıyorum.bu adamlar hem oynuyorlar hem de karsıdakını lafa tutuyor,oncelıkle gl&hf ile verılmek ıstenen mesaj.bak bız super oyuncuyuz sanslı olun.ondan sonra abı dıkkat edersen pakı sorduktan sonra arty attı.

dusunduklerını yapamayınca hemen lafa tutuyor.ama yıne de bundan sonra daha centılmen olacagım...
400darbeTR
400darbeTR
Level 4
Level 4

İtibar : 38

Mesaj tarafından MucahitTR C.tesi Eyl. 12 2009, 22:27

Slm.
Abi lafa tutma taktikleri belk işe yarar sonunda ne olur sadece oyunu kazanırlar. Ama dediğin gibi Centilmen olursak ne olur?
Biz oyunu kaybedebiliriz belki ama GÖNÜLLERİ kazanırız dolayısısıyla izleyenlerin gönüllerini ve SAYGILARINI kazanmakdan daha büyük bir Zafer olurmu?
Daha önce de dedeğimgibi ikinizede helal olsun bu adamları yenmek herkese nasip olmaz. Bizi gururlandırdınız. Elinize ayağınıza sağlık.
Kalın sağlıcakla:)
MucahitTR
MucahitTR
Takım Üyesi
Takım Üyesi

Mesaj tarafından sonerix Paz Eyl. 13 2009, 00:47

karşıdaki adamlarda her türlü pislik var. kac tane pak yaptın diye soruyor peşi sıra off map artilery atıyor.cevap verse o arti silmiş süpürmüştü... bu da bi dipnot olsun
sonerix
sonerix
Süper Mod
Süper Mod

İtibar : 74

Mesaj tarafından kımyasal Çarş. Mayıs 19 2010, 22:13

ben videoyu download yaptım ama oyunun record bolumunde gorunmuyor izleyemedım :S bak şimdi çok merak ettım ha Very Happy
kımyasal
kımyasal
Level 2
Level 2

İtibar : 0

Mesaj tarafından sonerix Çarş. Mayıs 19 2010, 23:15

eski yama nın oyunu ondan
sonerix
sonerix
Süper Mod
Süper Mod

İtibar : 74

- Similar topics