Company Of Heroes Fun Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» MERHABA ARKADAŞLAR COH ONLINE SERVER BAKIMDAMI
america hangi commander seçmeliyim EmptyPerş. Mayıs 16 2013, 15:38 tarafından furkan852

» amerikan paraşütçüleri
america hangi commander seçmeliyim EmptyC.tesi Nis. 20 2013, 19:07 tarafından commandercody

» Yıldırım harekatı
america hangi commander seçmeliyim EmptyC.tesi Nis. 20 2013, 19:05 tarafından commandercody

» Selamlar
america hangi commander seçmeliyim EmptyC.tesi Nis. 20 2013, 19:02 tarafından commandercody

america hangi commander seçmeliyim EmptyPtsi Ara. 31 2012, 20:44 tarafından winneras

» 1 AYDIR ÇÖZÜM BULAMADIM
america hangi commander seçmeliyim EmptyPtsi Ara. 31 2012, 18:29 tarafından winneras

» Stratejik Savunma- Saldırı
america hangi commander seçmeliyim EmptyCuma Ara. 21 2012, 01:44 tarafından trwe

» Wehrmacht hakkındaki hersey birimler, Taktikler, stratejiler
america hangi commander seçmeliyim EmptyCuma Ara. 21 2012, 01:27 tarafından trwe

» oppising fronts yardım içeri lütfen
america hangi commander seçmeliyim EmptyÇarş. Kas. 21 2012, 11:40 tarafından canbo1907

Anket

Sitemizin üst logosu hangisi olsun

america hangi commander seçmeliyim Vote_lcap50%america hangi commander seçmeliyim Vote_rcap 50% [ 6 ]
america hangi commander seçmeliyim Vote_lcap17%america hangi commander seçmeliyim Vote_rcap 17% [ 2 ]
america hangi commander seçmeliyim Vote_lcap33%america hangi commander seçmeliyim Vote_rcap 33% [ 4 ]

Toplam Oylar : 12

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

america hangi commander seçmeliyim

2 posters

america hangi commander seçmeliyim Empty america hangi commander seçmeliyim

Mesaj tarafından necobey51 Çarş. Ara. 08 2010, 18:30

arkadaşlar öncelikle merhaba.Size USA ile ilgili danışacağım.Ben bugüne kadar ya airborne yada infantry commander oldum army de arada sırada.Şimdi airborne mi infantry mi seçemedim.İnfantry de çok sevdiğim ranger ve howitzer var hadi howitzer neyse o önemli deil zaten axis de iyi arti yok.Ama ranger yani 5 ranger yapsam 5inede thompson versem fallshjmjager deil herşeyi siliyorum bide mg ateşine karşı koşabiliyolar eee:S ama airbornede şöle bişe var 1 tane dandik birlik gönderip alanı aynılatıp mg nin arkasına airborne yapabiliyosun ve oraya anti tank indirebiliyosun siz bana angoville schedelt ve benzeri maplarla ilgili bilgi verirseniz şimdiden teşekkürler

necobey51
Level 1
Level 1

İtibar : 0

america hangi commander seçmeliyim Empty Geri: america hangi commander seçmeliyim

Mesaj tarafından 400darbeTR Salı Ocak 04 2011, 19:24

dostum oncelıkle replayleri izleyip, kendine uygun olan stratejılerı yaratman gerekıyor.
5 ranger yapmak ile bir yere varamzsın...
400darbeTR
400darbeTR
Level 4
Level 4

İtibar : 38

- Similar topics