Company Of Heroes Fun Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» MERHABA ARKADAŞLAR COH ONLINE SERVER BAKIMDAMI
COHOnline_Brian Wood EmptyPerş. Mayıs 16 2013, 15:38 tarafından furkan852

» amerikan paraşütçüleri
COHOnline_Brian Wood EmptyC.tesi Nis. 20 2013, 19:07 tarafından commandercody

» Yıldırım harekatı
COHOnline_Brian Wood EmptyC.tesi Nis. 20 2013, 19:05 tarafından commandercody

» Selamlar
COHOnline_Brian Wood EmptyC.tesi Nis. 20 2013, 19:02 tarafından commandercody

COHOnline_Brian Wood EmptyPtsi Ara. 31 2012, 20:44 tarafından winneras

» 1 AYDIR ÇÖZÜM BULAMADIM
COHOnline_Brian Wood EmptyPtsi Ara. 31 2012, 18:29 tarafından winneras

» Stratejik Savunma- Saldırı
COHOnline_Brian Wood EmptyCuma Ara. 21 2012, 01:44 tarafından trwe

» Wehrmacht hakkındaki hersey birimler, Taktikler, stratejiler
COHOnline_Brian Wood EmptyCuma Ara. 21 2012, 01:27 tarafından trwe

» oppising fronts yardım içeri lütfen
COHOnline_Brian Wood EmptyÇarş. Kas. 21 2012, 11:40 tarafından canbo1907

Anket

Sitemizin üst logosu hangisi olsun

COHOnline_Brian Wood Vote_lcap50%COHOnline_Brian Wood Vote_rcap 50% [ 6 ]
COHOnline_Brian Wood Vote_lcap17%COHOnline_Brian Wood Vote_rcap 17% [ 2 ]
COHOnline_Brian Wood Vote_lcap33%COHOnline_Brian Wood Vote_rcap 33% [ 4 ]

Toplam Oylar : 12

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

COHOnline_Brian Wood

COHOnline_Brian Wood Empty COHOnline_Brian Wood

Mesaj tarafından harbiyenazırı Ptsi Kas. 01 2010, 20:59

Neden Brian Wood yazıyor diyenlere:

'''Company of Heroes online baş tasarımcısı Brian Wood, trajik bir trafik kazasıyla hayatını kaybetti.

"Bizi kurtarabilecek tek şeyi yaptı. Bize verdiği hediyeyi asla boşa çıkarmayacağım."
Erin Wood, Relic'in Company of Heroes ekibinde online baş tasarımcı olarak görev yapan kocası Brian Wood'un ardından bu sözleri sarf ederken emin olduğu tek şey, karnındaki bebeği onun cesur anısıyla yetiştireceğiydi şüphesiz.

Öyle ki 33 yaşındaki Brian Wood, tamamen kontrolden çıkıp ters yöne giren Chevrolet Blazer'la kafa kafaya çarpışmamak için ani bir fren yaparak Subaru'sunun direksiyonunu sağa doğru kırmış ve çarpışmanın bütün şiddetini kendi tarafına toplayarak 6 aylık hamile eşinin hayatını kurtarmış.

Brian ve Erin Wood...

Cuma gecesi Seattle yakınlarında meydana gelen trajik kazanın nedeni olaraksa Chevrolet sürücüsü Jordyn B. Weichert (21) gösteriliyor. Zira Jordyn, kazağını çıkartmak için aracın kontrolünü yanında oturan Samantha R. Bowling'e (22) bırakmış ve araç saniyeler içinde kontrolden çıkmış.

Bu trajik gecede Brian Wood ile beraber Jordyn Weichert'in kontrolündeki Chevy Blazer'ın arka koltuğunda oturan Jacob Quistorf (25) ve Francis Malloy da (26) hayatlarını kaybetmiş.

Jordyn Weichert, üç kişinin ölümüne sebebiyet vermekten dolayı tutuklanırken hastanede tedavi gören Samantha Bowling'in sorgusu da devam ediyor.

Bu trajik geceden geriye kalansa Erin Wood'un yürek burkan şu sözleri oldu:

"Her zaman bizim için fedakarlık yapmaya hazırdı. Karşınıza çıkabilecek en sıcak kalpli insandı; işini ve ailesini çok seviyordu. Hayatımın geri kalanını onsuz nasıl geçireceğim emin değilim. O benim için bir armağandı; birlikte geçirdiğimiz tek bir anı bile değiştirmek istemezdim.

Bebeğimiz Kasım ayında dünyaya gelecek, yani çok kısa bir süre var ve onda Brian'dan ufak izler görmeyi bekleyeceğim. Şu an bana güç veren şey bu."
Brian Wood'un babası Ed Wood'un da dediği gibi; bu onlar için olduğu kadar biz oyunseverler için de büyük bir kayıp.'''
harbiyenazırı
harbiyenazırı
Level 4
Level 4

İtibar : 7