Company Of Heroes Fun Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» MERHABA ARKADAŞLAR COH ONLINE SERVER BAKIMDAMI
Blitz Doctini ne işe yarar? EmptyPerş. Mayıs 16 2013, 15:38 tarafından furkan852

» amerikan paraşütçüleri
Blitz Doctini ne işe yarar? EmptyC.tesi Nis. 20 2013, 19:07 tarafından commandercody

» Yıldırım harekatı
Blitz Doctini ne işe yarar? EmptyC.tesi Nis. 20 2013, 19:05 tarafından commandercody

» Selamlar
Blitz Doctini ne işe yarar? EmptyC.tesi Nis. 20 2013, 19:02 tarafından commandercody

Blitz Doctini ne işe yarar? EmptyPtsi Ara. 31 2012, 20:44 tarafından winneras

» 1 AYDIR ÇÖZÜM BULAMADIM
Blitz Doctini ne işe yarar? EmptyPtsi Ara. 31 2012, 18:29 tarafından winneras

» Stratejik Savunma- Saldırı
Blitz Doctini ne işe yarar? EmptyCuma Ara. 21 2012, 01:44 tarafından trwe

» Wehrmacht hakkındaki hersey birimler, Taktikler, stratejiler
Blitz Doctini ne işe yarar? EmptyCuma Ara. 21 2012, 01:27 tarafından trwe

» oppising fronts yardım içeri lütfen
Blitz Doctini ne işe yarar? EmptyÇarş. Kas. 21 2012, 11:40 tarafından canbo1907

Anket

Sitemizin üst logosu hangisi olsun

Blitz Doctini ne işe yarar? Vote_lcap50%Blitz Doctini ne işe yarar? Vote_rcap 50% [ 6 ]
Blitz Doctini ne işe yarar? Vote_lcap17%Blitz Doctini ne işe yarar? Vote_rcap 17% [ 2 ]
Blitz Doctini ne işe yarar? Vote_lcap33%Blitz Doctini ne işe yarar? Vote_rcap 33% [ 4 ]

Toplam Oylar : 12

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Blitz Doctini ne işe yarar?

+2
jetus81
Furypower
6 posters

Blitz Doctini ne işe yarar? Empty Blitz Doctini ne işe yarar?

Mesaj tarafından Furypower Perş. Ekim 28 2010, 19:46

Beyler noobluğumu mazur görün. Oyuna yeni yeni başladım.
Arkadaşlarla multiplayer oynarken hep terrör olurdum. Bi kere Blitz oynıyayım dedim.
İyi askerleri vardı galiba ama nedense çağırılan piyadelerim çabucak öldü. Stug IV tankı vardı galiba 2 tanesini 1 shermana daldırdım canını götüremediler.

Neyin ne işe yarayacağını çözemedim. Bir şeyde anlamadım.
Bana Blitz ile neler yapılabileceğini açıklar mısınız? He birde unutmadan Terröz Doctinindeki Zeal ne işe yarar?
Dediğim gibi lütfen ezikliğimi mazur görün.
Furypower
Furypower
Level 2
Level 2

İtibar : 0

Blitz Doctini ne işe yarar? Empty Geri: Blitz Doctini ne işe yarar?

Mesaj tarafından jetus81 Cuma Ekim 29 2010, 09:39

1.furypower kardeşim sen berk arda mısın eski cohda nicki öyleydide berk ardanın.
2.zeal admlarına güç verir mesela 2 rifle bir volks a karşı olduğunda eğer zeal atarsan çabuk ölmezler ama bir özellik kullanmazsan retreat yapman gerekir çünkü 1 volks 2 rifleyle savaşamaz benim önerim 2 rifleyi öldürmek için 2 volks yap vet3 ve ellerine mp44 ver Very Happy İstersen zeal de at kuvvet ve savunma verir.
3.Blitz doctorinin içinde genelde reinforcement vardır.Mesela stormtrooper,StuH ve Tiger. öte yandan güzel özelliklerde vardır bunlar:manpower blitz, assault bir tane daha özellik vardı ama unuttum.Ben aklımdakileri yazdım,sana iyi şanslar Very Happy

En son jetus81 tarafından Cuma Ekim 29 2010, 09:43 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

jetus81
Level 1
Level 1

İtibar : 3

Mesaj tarafından jetus81 Cuma Ekim 29 2010, 09:40

başka sorun varsa sor Surprised

jetus81
Level 1
Level 1

İtibar : 3

Mesaj tarafından Furypower Cuma Ekim 29 2010, 11:00

Yok adım Çınar Very Happy. reinforcement nedir?
Sağol bu arada... Smile
Furypower
Furypower
Level 2
Level 2

Mesaj tarafından harbiyenazırı Cuma Ekim 29 2010, 16:38

reinforcement destek veya takviye birlikler,

mekanize ve piyade olabilir
harbiyenazırı
harbiyenazırı
Level 4
Level 4

İtibar : 7

Mesaj tarafından sonerix Cuma Ekim 29 2010, 17:25

1- blitz te harita dışı çagrılan tank STUH , normal STUG tankının namlusu değiştirilerek anti piyade için 105 mm top konulmustur. 2 tanesi degil 10 tanesi gene sherman a işlemez pek. çünkü anti piyade tankıdır. silahıda yalnız piyadeye karsı etkilidir.
2- Blitz genelde t2 binası ( pak mortar grenadier) yapmayıp hızlıca T3 ( PUMA STUG NEBEL OFFİCER) Yapmak isteyen adamlar icin idealdir. hizli puma cıkmak icin. cünkü m8 lerle baş edecek schrek li strum askerlerin oluyor.
3- Zeal. yazdım okumamıssın. cevap veren de okumamış. Zeal 12 tane asker yanyana oldugu zaman can yenileme ve pin e düşmeme özelligiğinin mukavemetini artırır( 5 saniyede pin e düşerse normal askerler, bunlar 8-10 sn de düşer gibi ). zeal da ünite sayısı degil asker sayısı 12 olmalı ( 2 volks + 1 pio= 12 3 tane grenadier: 12 gibi )
sonerix
sonerix
Süper Mod
Süper Mod

İtibar : 74

Mesaj tarafından Kamarov Cuma Kas. 05 2010, 15:28

kullanmayı bilirsen bltz cok harika bir karakter stroomtroperler is goruyor.

Kamarov
Level 1
Level 1

Mesaj tarafından Furypower Cuma Kas. 05 2010, 22:41

Ama o askerler çok adam limiti yemiyo mu? 8 di sanırım ve ellerine bazuka veya makineli vermek yine 75 mermi istemiyo mu?
Furypower
Furypower
Level 2
Level 2

Mesaj tarafından Kamarov Paz Kas. 07 2010, 13:15

Furypower demiş ki:Ama o askerler çok adam limiti yemiyo mu? 8 di sanırım ve ellerine bazuka veya makineli vermek yine 75 mermi istemiyo mu?

yaklasık bir aydır oynamıyorum

45 veya 50 mermi istiyor + comuflaje + %10 accuary ve def yani bu özellikleri upladıktan sonra oluyor.tamamen birliklerimi anti tank pozisyonuna getiriyorum.Tank benim icin ikinci planda tabiki yinede oyunun gidisatına gore belirlemen gerekli simdi sırf adam basarsın oda care degil

Kamarov
Level 1
Level 1

Mesaj tarafından riggsman Çarş. Mart 21 2012, 15:45

Sonerix in dedigi gibi Blitz doctrini T3 ile birlesirse etkili olur zira anti-tank ve hizli m8 e karsi shrek upgradi yapilmis Stormtrooper cagirarak bir nebze dayanabilirsin lakin Stormlari mumkun mertebe kamuflajli ve $ok unite olarak kullanmak lazim zira eger standart gren gibi kamuflajsiz sahaya surersen eger, amerikan riflelara vet kazandirirsin zira B.A.R a karsi pek dayanikli degiller.

Esasen Blitz in en guzel yani sahaya hizli bir zirhli surebilmen; yani Stuh. Anti piyade tankidir, dusman zirhlilariyla bas edemez lakin uzerine gelen blob tabir ettigimiz birden fazla piyadeye gayet guzel darbe vurur, atis mesafesi uzundur, ozellikle ingilizlere karsi iyi etki saglar, rakibin manpowerinda delik acar, Mg-bophors gibi emplacementlari, bina icindeki mg unitelerini cabucak etkisiz hale getirir.

Stormlar hem pahali hem de rakibe vet kazandirdigi icin storm bloblari yapmak mantikli degil. T3 tech i de bu yuzden onemli, T3 den Puma ve Stug cikararak hem antiinf hem de antitank a sahip olabilirsin. Tabi senin tanklarina karsi cikarilmis At gunlar icin de nebel destegin var. Yani blitz-t3 birbirini nefis tamamlar. Stuh icin vet satin aldiginda misal tum tanklarin vet kazanacagi icin, T3 den cikacak Stuglerin de otomatikman vetli olacak. Bu yuzden Blitz-T3 iyidir.

riggsman
riggsman
Level 1
Level 1